• Boyalı kutu profil

  Boyalı kutu profil

  2 Dakika Okuma Süresi
  1 sene önce
  Paylaş

  BOYALI KUTU PROFİL

  Standart kutu profiller ham halde üretilirken dilerseniz kırmızı antipas ÖZELLİKLİ olarak da kutu profillerin teminini yapabilirsiniz. Üretilen bu antipas özellikli kutu profiller normal profillerden pahalı gibi dursa da zaman , boya maliyeti ve işçilik maliyeti hesaba katıldığında çok avantajlı olacaktır. Ancak burda dikkat edilmesi gereken konu Eğer ürettiğiniz mamulu elektrostatik boya ile kaplayacaksanız pek tavsiye etmiyoruz.

  BOYALI KUTU PROFİL ÇEŞİTLERİ Normal kutu profilde olduğu gibi kare ve dikdörtgen kutu profil olarak iki çeşidimiz mevcuttur. Boyalı profillerde 2 mm e kadar üretim yapılmaktadır. kutu profil ebatları ve ağırlıkları standart kutu profil ile aynıdır.

  BOYALI KUTU PROFİL KULLANIM ALANLARI

  Özellikle hızlı yürümesi gereken işlerinizde boyalı kutu profil en büyük yardımcınız olacaktır. Alçıpan asma tavan , dış cephe kaplama konsrüksiyonu , çelik çatı projelerinde ve daha bir çok işte boyalı kutu profil kullanabilirsiniz unutulmamalıdır ki boya hammaddesi demir olan kutu profilleri koruyan en büyük etkendir.

  BOYALI KUTU PROFİL  FİYATLARI  Boyalı profil satışlarımızda da standart profil listesini kullanmaktayız  aşağıdaki tabloda yer alan liste üzerinden iskontaları öğrenmek için bizi arıyabilirsiniz.

  Kutu profil fiyatları HESAPLAMA,
  40×40 profil fiyatları 2021,
  40×40 boyalı Profil fiyatları,
  40*60 profil fiyatları,
  Boyalı Profil Fiyatları,
  Boyalı Kutu Profil Fiyatları,
  30×30 boyalı Profil Fiyatları,
  Boyalı profil,
  Benzer Yazılar
  Views Template: 736 Okunma 1 sene önce
  Views Template: 142 Okunma 1 sene önce
  Views Template: 235 Okunma 1 sene önce
  Views Template: 165 Okunma 1 sene önce
  Views Template: 2.451 Okunma 1 sene önce

  Yorum Yapın

  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.