• Demir Kutu Profil Fiyatları 2020

  Demir Kutu Profil Fiyatları 2020

  3 sene önce
  Paylaş

  icerik

  Demir Kutu Profil Fiyatları 2020

  Profil Demir Çelik Fiyatları Sistemlerı 2020 Demir Profil Fiyat Listesi npu fiyatları,npi fiyatları,h profİl fiyatları,sac grubu fiyatları,boru grubu fiyatları,profil grubu fiyatları,köşebent fiyatları,lama fiyatları,silme fiyatları,transmisyon mili fiyatları,Demir Çelik Fiyatları ,Demir Çelik Fiyat Listesi

  Boyali Profil Fiyatları Listesi

  2020 yılı Boyali​ Profil Fiyatları Listesi aşağıdaki gibidir. Çelik Kutu Profil Fiyatı iskonto oranları, Kutu Profil fiyat hesaplama bilgileri tabloda verilmiştir.Boyali Profiller 10×10 mm ve 0,80 et kalınlığından başlayıp, 300×300 – 200×400 ebatları ve 12,50 et kalınlığına kadar listelenmiştir.İstediğiniz ebat ve kalınlıklarda Kutu Profil fiyatı almak için bizi arayabilirsiniz.

  Boyalı profil nedir?

  Profil Grubu / Boyalı Profiller

  Boyalı profil siyah profillerin üretimiminden sonra fabrikaların özel olarak yaptırmış oldukları fırınlarla antipas ( astar ) boyası uygulanmasıdır.Bu ürünler genel olarak kırmızı renk şeklinde üretilmektedir. Fakat istenildiği takdirde gri antipas olarak da üretilebilmektedir.

  Boyali Profil Fiyatları Listesi

  Boyali Profil Fiyatları Listesi

  1 adet kutu profil kaç metre?

  Boy : Standart boy 6 metre olup, özel siparişlerde 4 ile 12 metre arası boylarda teslim edilebilmektedir. Profiller istek doğrultusunda daldırma galvaniz olarak galvaniz kaplanmaktadır.

  Kutu profil ne kadar yük taşır?

  Kutu Profillerin Yük Taşıma Güçleri

  Örneğin 10 x 20 mm dikdörtgen yapıdaki bir kutu profil şayet et kalınlığı 0,7 mm ise 0,314 kg ağırlık taşıyabiliyor

  Kutu profil nerelerde kullanılır?

  Kutu profiller başta inşaat sektörü olmak üzere başka birçok sektörde daha sıklıkla kullanılmaktadır. Bu sektörlerin başında da çatı sistemleri, otomobil sektörü, beyaz eşya ve yan sanayi sektörleri gelmektedir. Özellikle yan sanayiler bu yapı malzemesini sıklıkla kullanmaktadır.

  Profil demir ne demek?

  Demir profil, kullanım alanları itibariyle çok da yabancı olmadığımız bir malzeme. Özellikle her tür yapıda kullanılan materyaller olmaları, hayatımızın çok da dışında olmadığını gösteriyor. … NPI demir olarak da ifade edilen demir profil, standart üretim ebatlarına göre 80/400 mm ölçülerinde olmaktadır.

  Demir profil çeşitleri nelerdir?

  Çeşitleri nelerdirProfil demiri, sanayi ve endüstride en çok kullanılan materyallerden birisidir. Boyutlarına göre kare (kutu) ve dikdörtgen profil olarak ikiye ayrılır. Fabrika çıkısındaki standart uzunluk tüm boyutlar için 6 metredir.
  Sitemizde bulunan içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve paylaşılması yasaktır. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içerikleri bildirmek ve diğer konularda bilgi edinmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.